Personal tools

Skip to content. | Skip to navigation

Sections
  • Nové vibračné hlavy I-Class
You are here: Home Novinky Novinky Nové vibračné hlavy I-Class

Nové vibračné hlavy I-Class

Nová generácia vibračných hláv „I-Class“ rozširuje už roky úspešne zavedené, vysoko výkonné vibračné hlavy „M-Class“.

Nová generácia vibračných hláv I-Class vychádza z patentovanej technológie PMT (Programmable Motion Control) a rozširuje už roky úspešne zavedené, vysoko výkonné vibračné hlavy „M-Class“.

Nové vibračné hlavy sú výkonnejšie a ponúkajú okrem toho kompaktnú a postupne rozšíriteľnú platformu pre malé až stredne veľké aplikácie do max. 70kg hmotnosti nástroja pri súčasne zvýšenom výkonu zváranej plochy.

Individuálne prispôsobiteľné moduly „I-Class“ sa dajú flexibilne konfigurovať pre rôzne hmotnosti nástrojov a rôzne výkony práve pre malé a stredné vibračné zváračky. Už existujúce nástroje sa dajú bez problémov adaptovať na novú generáciu vibračných hláv.

Konzekventné používanie „štandardných komponentov“ ako sú cievky a pružiny znižuje potrebu skladovania rôznych konštrukčných dielcov a komponentov, a v prípade servisu naopak znamená enormné výhody pre zákazníkov, predovšetkým z hľadiska reakčnej doby.

S vibračnými hlavami „I-Class“ sa bude okrem toho vo všetkých zariadeniach využívať patentovaný koncept PMT, čo prispeje k lepšej výkonnostnej a energetickej bilancii a k rýchlejšej regulácii amplitúdy vibračných zváračiek.

Nové vibračné hlavy „I-Class“ budú používané vo vibračných zváračkách
M-5i1H /Hi, M-5i2H /Hi a M-5i3H / Hi.

Files