Personal tools

Skip to content. | Skip to navigation

Sections
  • Kariéra
You are here: Home O spoločnosti Branson Kariéra

Kariéra

Ak máte ambície, talent, znalosti a skúsenosti – a chcete pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení vaše schopnosti, je čas zistiť viac o tom, čo môže spoločnosť BRANSON ponúknuť. Spoločnosť Branson je súčasťou Divízie Priemyselnej Automatizácie korporácie Emerson Electric so sídlom v St. Louis, spoločnosti Fortune 150. Sme jednou z vedúcich svetových spoločností pre spájanie plastov v návrhu, vývoji, výrobe a marketingu spájania plastov, ultrazvukového spracovania a zariadení ultrazvukového zvárania kovov.

Kariéra v spoločnosti Branson

Ak máte ambície, talent, znalosti a skúsenosti – a chcete pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení vaše schopnosti, je čas zistiť viac o tom, čo môže spoločnosť BRANSON ponúknuť. Spoločnosť Branson je súčasťou Divízie Priemyselnej Automatizácie korporácie Emerson Electric so sídlom v St. Louis, spoločnosti Fortune 150. Sme jednou z vedúcich svetových spoločností pre spájanie plastov v návrhu, vývoji, výrobe a marketingu spájania plastov, ultrazvukového spracovania a zariadení ultrazvukového zvárania kovov.  Ako úspešná spoločnosť orientovaná na rast sme uznávaní pre naše produkty pre zváranie plastov – a to celosvetovo vo všetkých odvetviach priemyslu. S našimi priekopníckymi vedomosťami sme v tomto obchode už viac ako 60 rokov.  Máme výrobné a predajné kancelária vo viac ako 70 krajinách a naše výrobky a služby sú umiestnené na trhoch po celom svete.

Spoločnosť Branson je vzrušujúcim a dynamickým miestom pre prácu so širokým rozsahom kariérnych možností.  V korporácii Emerson sú ľudia skutočne posudzovaní odlišne.  Ak sa chcete chopiť nových a zmysluplných výziev, profesionálne rásť a byť súčasťou globálnej organizácie usilujúcej sa o dosiahnutie výnimočnosti, je čas zvážiť možnosť doplnenia tímu spoločnosti Branson!

Spoločnosť Branson je zamestnávateľom ktorý dáva všetkým rovnaké možnosti. Žiaden uchádzač o zamestnanie nebude diskriminovaný na základe rasy, farby pleti, vierovyznania, pohlavia, sexuálnej orientácie, veku, postihnutia, krajiny pôvodu, štatútu veterána alebo akéhokoľvek iného faktora, ktorý je podľa platných zákonov a nariadení nezákonný. Zaväzujeme sa poskytovať pracovisko bez diskriminácie a obťažovania. Príďte k nám, ak prikladáte dôležitosť nezávislej, zodpovednej činnosti s výhľadom do budúcnosti.

Aktuálne pracovné pozície

Podrobnosti o aktuálnych voľných pracovných pozíciách sú uvedené na nasledujúcich stránkach. Tešíme sa na obdržanie vašej žiadosti. 

Momentálne nie sú voľné žiadne pracovné pozície. Prosím kontrolujte pravidelné aktualizácie. 

Ak nenachádzate nič vhodné z nášho zoznamu aktuálnych voľných pracovných pozícií, budeme šťastní ak nám zašlete svoje teoretické, návrhové žiadosti, či už listom alebo elektronickou poštou. 

BRANSON ULTRASCHALL

Niederlassung der EMERSON Technologies GmbH & Co. OHG
Waldstraße 53-55
63128 Dietzenbach
Tel. 06074/497-202
E-Mail:daniela.sens@emerson.com

Files